Japońskie sauny skalne ganbanyoku & Floatrest®

CO TO JEST

Ganbanyoku

Luksusowe sauny skalne

PRODUKCJA I SPRZEDAŻ

Sekret długowieczności

działanie zdrowotne

Zdaniem naszych klientów

W prowadzonym salonie masażu i wykorzystuję wspaniałe właściwości skały wulkanicznej Ganbanyoku do licznych terapii. Dzięki działaniu głębokiej podczerwieni stanowisk Japan Spa moi klienci szybciej wracają do zdrowia, modelują sylwetkę i odzyskują radość życia.

Łukasz Dymek

Dom Urody, Starogard Gdański

Moja klinika jest miejscem zwolnienia tempa życia i powrotu do natury. Stanowiska wulkaniczne JapanSpa wraz z floatingiem zapewniają klientom bezcenne chwile wytchnienia od codzienności. Masaże oraz zabiegi wykonywane na Ganbanyoku są niesamowicie skuteczne.

Agnieszka Łucka

Klinika Zdrowie i Uroda, Łódź

Naszym priorytetem jest poprawa samopoczucia oraz dzielenie się pozytywną energią. Oprócz floatingu postawiliśmy na japońską saunę ganbayouku JanaSpa®, ponieważ uzdrawiające ciepło minerałów pozwala nam zapewnić naszym gościom jeszcze więcej relaksu

Michał Cichoń

Marea Float Center, Warszawa

W naszym ośrodku udostępniamy klientom urządzenia na najwyższym światowym poziomie. Stanowiska skalne JapanSpa® są wspaniałym rozwiązaniem ponieważ nie potrzebują obsługi, nie wymagają serwisowania a ich eksploatacja jest bardzo tania.

Agnieszka Kantor

Floating Chillout, Szczecin

Oferujemy również kapsuły i kabiny floatingowe

Floating to swobodne unoszenie się ciała na powierzchni wody w specjalistycznym urządzeniu. Woda ma jedynie 30 cm głębokości i zawiera leczniczy roztwór Epsom, zapewniający odpowiednią wyporność. Temperatura wody i powietrza wewnątrz tożsama z temperaturą ciała, wywołuje silne wrażenie lewitacji – poczucie unoszenia się w powietrzu.

Znikają obrazy, dźwięki, dotyk, nie odczuwamy siły grawitacji… W środku panuje kojący spokój, wokół delikatnie rozchodzi się muzyka relaksacyjna.

Ciało „dryfuje” w warunkach całkowitej izolacji zmysłowej od bodźców zewnętrznych. Każdy seans, według zgodnej opinii klientów, to przeżycie absolutnie nieziemskie.

Znika stres, zmęczenie, ból, depresja, złe samopoczucie. Już po kilku minutach odczuwamy działanie i efekty Float Rest®

Wyrażam zgodę

Jesteśmy tutaj dla Ciebie.

Odpowiemy na każde pytanie

dział serwisu czynny Pon - Pt, w godz 8 - 16
FloatRest Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Kłobucka 23 C lok. 110
02-699 Warszawa