Referencje

TVN Zdrowie 2019

Zastosowana technologia i sposób przeprowadzenia zabiegów w japońskim spa pozwala na uzyskanie wielu korzystnych efektów. Ciepło ma zdecydowany wpływ na pobudzenie metabolizmu, poprawę krążenia i ukrwienia zarówno powłok, jak i narządów wewnętrznych. Sprzyja to regeneracji organizmu, szybszemu usuwaniu lub dezaktywacji toksyn oraz cofaniu się zmian zapalnych.

Poradnik Zdrowie 2016

Dzięki saunie Ganbanyoku pobudzona zostaje produkcja leukocytów, dzielnie walczących z bakteriami, wirusami i pasożytami w organizmie. Leukocyty zmniejszają również liczbę komórek rakowych. Wspólne działanie promieniowania dalekiej podczerwieni i jonów ujemnych pozwala nawet zmniejszyć objawy alergii na pyłki.

Interia Kobieta 2018

Podczas saunowania w Ganbanyoku kładziemy się na ciepłych, rozgrzanych kamiennych płytach, a nasz organizm pracuje na najwyższych obrotach: spala kalorie (nawet do 1200 kalorii), uruchamia procesy detoksykacji i rozpoczyna proces samozdrowienia. Seansowi może towarzyszyć relaksująca muzyka.

Styl.pl 2015

Podczas seansu ciało wydziela inny rodzaj potu, zwany w Japonii „potem perłowym” – bez specyficznego zapachu, który posiada silne właściwości bakteriobójcze. Tworzy tzw. płaszcz hydro-lipidowy i działa jak naturalny balsam odżywczy – nadaje skórze miękkość i elastyczność.

Wyrażam zgodę

Jesteśmy tutaj dla Ciebie.

Odpowiemy na każde pytanie

dział serwisu czynny Pon - Pt, w godz 8 - 16
FloatRest Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Kłobucka 23 C lok. 110
02-699 Warszawa